Tibla-küsimuse lõpplahendus Eestis aastal 2014...

Posted by EVL EVL
Options
See on üksnes hoiatava tooniga ulmejutuke... Sellisena palun seda ka võtta!

Aasta on 2015. Kogu Euroopas on juhtivaks poliitikaks saamas (maru)rahvuslus. Lihtsalt pidev immigrantide lokkav sallimatus ja vägivald on enamuse rahva kihutanud üles nende vastu.
2011 tapetakse anarhistide poolt 14 Euroopa riigipead ja 15 saab vigastada, kui nende kokkutuleku toimumise kohas lõhkeb pomm.
2013 lasti islamiterroristide poolt õhku Europarlament.

2011 annab Venemaa Eestile ootamatult tagasi Petseri. Kõik on muidugi õnnelikud. Koos maaga saame ka 25 000 uut inimest, enamuses venelased. Kuid neist umbes 7000 on õigusjärgsed kodanikud. Lõppkokkuvõttes on Petseris venelasi vähem, kui näiteks Õismäel.
Hiljem selgub, et Venemaa on Petseri alla ehitanud suured tunnelid, mida mõõda hakkavad liikuma diversandid ja kelatud kaup (ka relvad). Terve Petseri on kaetud peidikutega, kuhu on peidetud relvi, laskemoona ja muud sõjapidamiseks vajalikku kraami. Õige pea hakkavad Ida-Virumaal plahvatama pommid.
Juba 2011 aasta Laulupeol kärgatavad võimsab plahvatused. Hukkunuid on üle 1000. Vigastatuid veel rohkem. Samal ajal lastakse õhku ka Toompea linnuse Pika Hermanni torn. Kogu Eestimaal puhkeb meeletu raev tiblade vastu. Kaitseliit organiseerib oluliste asutuste ja rajatste kaitset. Sellele vaatamata lastakse õhku üks eesti kool Rakveres. Valitsus suudab vaevu-vaevu hoida eestlasi vaos. Siiski toimuvad siin-seal juba kokkupõrked eestlaste ja tiblade vahel. On hukkunuid.
Kuulutatakse välja erakorraline seisukord. Nato jälgib arenguid Venemaal ja kogu mailmas. Eeesti sündmustesse esialgu ei sekkuta.

Venemaal on majanduskriis väga sügav. Tatarstan, Jakuutia ja Tõva keelduvad jagamast oma maavarasid Moskva keskvalitsusega. Tatarstan kuulutab välja iseseisvuse. Peagi järgib teda veel 9 Vene Föderatsiooni autonoomset vabariiki. Puhkeb kodusõda.
End iseseisvaks kuulutanud vabariigid kulutavad palju raha sõjakraami ostmiseks. 6-el vabariigil on ka sadu tuumalõhkepäid. Mõned tuumalõhkeped satuvad terroristide kätte. Sekkuvad USA ja Hiina, kes võtavad suure osa Siberist oma kontrolli alla.
Põhja-Korea saadab tuumaraketi USA suunas teele, kuid Jaapanis asuv raketikilp teeb selle Jaapani kohal kahjutuks. Jaapanit tabab kiiritus. Kuid nad on sellega juba harjunud tänu Heroshimale ja Nagasakile.

2013 kasutab NATO uut relva, millega pannakse Venemaal osa tuumapäid iseeneselikult lõhkema, ülejäänud pommid deaktiveeruvad. Ohvreid on tohutult. Maa on suures osas saastatud. Valitseb tohutu toidu ja ravimite puudus. NATO, Hiina ja Jaapan saadavad Venemaale humanitaarmissiooni. Venemaa jagatakse ajutiselt okupatsioonitsoonideks.


Pärast tiblaterroristide verise eestivastase tegevuse algust hakkavad ka eestlased organiseeruma.
Presidendiks valitakse Tiit Radisson, peaministriks uus "Artur Sirk" Martin Kelme. Riiklikult organiseeritakse Kaitseliidu egiidi all Eesti Rahvuslikku Ühisrinnet. Kuid Ida-Virumaal organiseeritakse ka paramilitaarne üksus nimega Eestlaste Enesekaitse Liit, mida toetavad eestlased üle Eesti. EEL asub tiblasid füüsiliselt hävitama. Kohati toetavad neid ka regulaarväed ja Kaitseliit. Siiski EEL seisab väljaspool seadusi.

2012 hakkavad kohalikud tiblad mässama ja nõudma nende avastase diskrimineerimise lõpetamist. Tiblad kinnitavad, et neil ei ole terroriaktidega midagi pistmist. Kuid tiblade protestiavaldused lähvad sujuvalt üle relvastatud tänavavõitluseks ja riigipöörde katseks. Etteotsa asuvad Lenski, Tinter ja Leva.
Vihastel eestlastel õnnestub elusalt kätte saada Lenski, kes oli end peitnud Lasnamäel asuvasse prügikasti. Hirmunud Lenski oli püksid täis teinud ja värises. Vahetult enne tema tabamist oli Eesti lennuvägi teinud Lasnamäe praktiliselt maatasa. Sama toimus väiksemas mahus ka Koplis, Narvas, Jõhvis ja Maardus. Eelnevalt olid neist linnaosadest evakueeritud kõik eestlased ja ka tiblad, kes alla andsid.
Kätte saadud Lenski poodi jalgupidi laternaposti külge, alla tehti lõke. Kui regulaarväed kohale jõudsid oli Lenskist järgi vaid suitsev kõrbeliha hunnik...


Kodanik X kuulis linnulaulu, avas silmad ja imestas - mis toimub? Kas ma nägin kõike seda unes? Jah, see oligi unenägu. Päris võigas ja hirmuäratav unenägu. Kuidas kellegile...

Head und!


Järgneb...