Harri Henn ja Johannes Tõrs - need rahvuslased peavad kesikutele eestlaste hääli püüdma

Posted by EVL EVL
Options
Ohvitser ja staazikas Eesti patrioot Harri Henn astus Keskerakonda. Kuhugi erakonda või ametisse astumine on iga inimese enda asi ja õigus. Siin pole midagi kobised. Kuid vaadates mehe senist tegevust, on selline valik kergelt õeldes hämmastav.

Miks peaks mõni Eesti ohvitser ja oma riigi patrioot astuma uusvenestajate erakonda? Jah, ilmne põhjus tundub siin olevat Munitsipaalpolitseis kõrge koha saamine. Kuid kas selle nimel tasub enda aadetest loobuda? Kas kõik on siis müüdav? Või mängib siin oma osa Edgari karisma, kes Suure Juhina igal pool armastab esineda ja end eksponeerida. Ehk tõesti, on siin ka väike edevuse kõdi on siin mängus. (Vaata H. Hennu fotoalbumit: http://album.ee/user/402573 ) Seda peaks mõni psühholoog hindama.

Peagi on Keskerakond suuresti venelaste venemeelne erakond. Noorkeskerakondlased on juba üle 70% venekeelsed muulased. Eesmärk on neil põlistada vene võim Eestis, kehtestada kakskeelsus ja meelsus. Kõike seda tehakse praegu eesti oma reeturite kätega. Praegu (2009) on Keskerakonna juhatuses vaid 1 venelane. Noorkeskerakondlastest sirgus uus kesikute põlvkond on juba palju "siniverelisem".

Iga Eesti ohvitser peaks häbi tundma, kui ta sellist seltskonda toetab ja nende võidule kaasa aitab. Tõesti häbi!

Mõni ütleb, et Harri Henn liitus Keskerakonnaga, et noorte isamaaliseks kasvatustööks raha saada. No selline põhjendus ei ole veenev. Kes teeb isamaalist kasvatustööd? Kas MuPo? Kas selliseks kasvatustööks ongi üldse venestajate erakonna toetust vaja? EI OLE! Saab ka ilma!

Ka Eesti Vabadusvõitluse Muuseumi rajaja Johannes Tõrs osales 2009.a KOV valimistel Keskerakonna nimekirjas. On näha, et Keskerakond on asunud püüdma eestlaste hääli. Keskerakonna suuvoodris Inno-Irja Tähismaad flirdivad Madissoniga (ka endine keskerakondlane) jne., kõik see on väga läbinähtav!

Rahvuslased olge valvasad! Kasutage oma aju, mitte ärge valige tuttavate lõustade poolt!198 Johannes Tõrs – Rae valla aukodanik Kes siis veel!
http://209.85.229.132/search?q=cache:VPayREr8mpUJ:www.keskerakond.favius.com/files/c99/198%2520Johannes%2520T%C3%B5rs.doc+johannes+t%C3%B5rs&cd=13&hl=en&ct=clnk

1 Comment

classic Classic list List threaded Threaded
EVL EVL
Reply | Threaded
Open this post in threaded view
|

Re: Harri Henn ja Johannes Tõrs - need rahvuslased peavad kesikutele eestlaste hääli püüdma


Nagu kaks tilka vett...
 ''I can accept failure, but I can't accept not trying''